KONST / Litografier / Färglitografier 7528412
nr 752 8412
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografier, 2 st. Hans Arnold (1925-2010), 126/200, signerade, 36x51, oramade
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 9 april 2012
kl 17:36:57
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold